Mobilya sektörünün önemli merkezlerinden İnegöl’de 1969’dan beri kalifiye, uzman personeli, kaliteli işçiliği ile son sistem makina parkuru ve yarım asırlık tecrübesiyle el emeğini birleştirerek İskandinav Koltuk, Berjer Ve Dış Mekân Mobilyaları  (Bahçe Mobilyaları) üretimi ile hizmet vermekteyiz.

Kullanılan ağaç türleri ve kalitesi
Ürünlerimizde 1 Sınıf fırınlanmış kuru; KAYIN, DIŞBUDAK, KESTANE, CEVİZ, MEŞE, İROKO, FRAKE, TİK Ağaç türleri kullanılmaktadır.
Ürünlerimizde kullanılan malzemeler
32 Dansite sünger
Dokuma kadife,şönil kumaş
WÜRTH firmasının Montaj ürünleri

Sağlamlıkta tüm koltuk modellerine fark atacak, estetik ve doğal görünümlü İskandinav Koltuklar. İnsanlar doğar büyür ve yaşlanırlar ama İskandinav Koltuklar yanındadırlar. Yılların eskitemediği koltuklar 1. sınıf fırınlanarak içersindeki nemi alınmış, kuru; Kayın, Dışbudak, Kestane, Ceviz, Meşe, İroko, Frake, Tik gibi sağlamlığı ve ve estetiğiyle ön planda olan ağaç türleri kullanılarak üretilirler.

Mobilya sektörünün önemli merkezlerinden İnegöl’de 1969’dan beri kalifiye, uzman personeli, kaliteli işçiliği ile son sistem makina parkuru ve yarım asırlık  tecrübesiyle el emeğini birleştirerek İskandinav Koltuk, Berjer Ve Dış Mekân Mobilyaları, İnegöl Mobilyası  (Bahçe Mobilyaları) üretimi ile hizmet vermekteyiz.